امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۴:۵۰ کد مطلب: 61531
  بازدید مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی از جمعیت هلال احمر مشهد مقدس
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ،مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی و هیات همراه از هلال احمر مشهد مقدس بازدید کردند به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مشه مقدس ،در حاشیه این بازدید، معاون مدیرعامل و‌رییس جمعیت هلال احمر مشهد مقدس گفت:باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور طی شش ماهه نخست سال ۹۹، به ۳۰ هزار نفر آموزش های چهره به چهره جهت پیشگیری از ویروس کرونا انجام گرفت. سید جمال زرگر با اشاره به عملکرد شش ماهه نخست حوزه امدادو‌نجات بیان کرد: ۱۵ عملیات امدادونجات و ۱۰ برتامه توان افزایی نجاتگران اجرا گردید. وی ادامه داد: حوزه جوانان با توجه به پتانسیل بالا و حضور گسترده جوانان برنامه های متعددی از جمله برپایی اردوی توان افرایی ویژه خواهران و برادران و همچنین توزیع اقلام بهداشتی در بیمارستان ها را در سرلوحه کار خود دارند. رییس جمعیت هلال احمر مشهد مقدس عنوان کرد:در طرح حامیان سلامت ۸۵ نفر و در طرح حامیان کرامت ۷۸ نفر بهره مند شدند. زرگر اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال ۹۹، ۶۹۲ بسته معیشتی در خانه های هلال توزیع گردید. وی خاطر نشان کرد: در طرح کاروان نذر اب ۳ نیز جمعیت هلال احمر مشهد مقدس ۳۵ بسته معیشتی و بهداشتی و تانکر ۳هزار لیتری آب به خراسان جنوبی اعزام کرد. در پایان نیز،مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی از خدمات امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر مشهد مقدس تقدیر و تشکر نمود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی