امروز: ۱۴۰۰/۲/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۶ آذر ساعت ۹:۱۷ کد مطلب: 61620
 برگزاری مانور لحظه صفر در چناران

رئیس جمعیت هلال احمر چناران از برگزاری مانور لحظه صفر با حضور معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و رئیس اداره عملیات استان در شهرستان چناران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر چناران ؛ صیادی معاون امداد و نجات خراسان رضوی  گفت: مانور لحظه صفر به منظور ارزیابی میزان آمادگی تیم های عملیاتی در پاسخگویی به حوادث در زمان وقوع با حضور سرتیم های عملیاتی شهرستان در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه  با اعلام  فرماندهی مرکز کنترل عملیات استان EOC  ١۵ آذر در جمعیت هلال احمر چناران برگزار شد.

وی با اشاره به حضور  رئیس  شعبه، مسئول امداد ونجات و سرتیم های عملیاتی، گفت: طبق ارزیابی های اولیه انجام شده حضور سرتیم های عملیاتی در زمان مورد انتظار، از نقاط قوت مانور بود.

پس از پایان مانور با سر تیم های عملیاتی و نجاتگران نشست صمیمی برگزار گردید .

وی در این نشست، گزارشی اجمالی از اقدامات صورت گرفته در حوزه امداد و نجات ارائه داد. و به نظرات امدادگران پاسخ داد.

درپایان نیز به همراه رئیس و مسئول امداد و نجات شعبه از انبار امدادی، اتاق آماده عملیات و  مرکز پیام  شعبه و پایگاه های بین شهری شهدای چناران بازدید نمود.

 رییس جمعیت هلال احمر شهرستان چناران  از تمامی نیروهای داوطلب که در این مانور شرکت داشته تقدیر و تشکر داشت و 15آذر روز جهانی داوطلب را خدمت تمامی نجاتگران وامدادگران واعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال تبریک گفت.

 
 
 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی