امروز: ۱۴۰۰/۲/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۶ فروردين ساعت ۱۳:۵۲ کد مطلب: 63570
طرح نوروز 1400 هلال احمر در ایستگاه آخر:
 غربالگری 20272 مسافر در مبادی مرزی خراسان رضوی در طرح مراقبت های بهداشتی و کنترل کرونای هلال احمر
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی؛ دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر استان خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود: طرح مراقبت بهداشتی و غربالگری و کنترل کرونا در مبادی مرزی استان از 25 اسفندماه سال گذشته آغاز و تا پانزدهم فروردین سال جاری با حضور 61 نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در قالب 22 تیم عملیاتی اجرا شد. وی با بیان اینکه با توجه به شرایط بیماری کرونا، نوروز امسال همانند سالهای گذشته طرح راهنمای مسافران نوروزی نداشتیم، یادآوری کرد: در آستانه نوروز 1400 تعداد 33 پایگاه عیدانه در خراسان رضوی فعال بود که از این تعداد 26 پایگاه ثابت امداد و نجات بین شهری، پنج پایگاه موقت و 2 پایگاه مراقبت بهداشتی در مبادی مرزی در ایام نوروز به خدمت رسانی به زائران و مسافران پرداختند. دکتر احمدی، با اشاره به اجرای طرح کنترل کرونا در مبادی مرزی در مرز گمرک دوغارون تایباد و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس گفت: از 25 اسفندماه 1399 تا پانزدهم فروردین ماه 1400 تعداد 20 هزار و 272 نفر در این دو پایگاه تب‌سنجی شدند. وی با اشاره به تجلیل رییس جمهور از اجرای این طرح در نوروز امسال اضافه کرد: در این مدت که در قالب این طرح مسافران ورودی مرز دوغارون در تایباد و نیز فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، 529 مورد تست اولیه کرونا و تعداد 830 مورد تست pcr قرار گرفتند. به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این طرح فعالیت آموزشی و ارائه نکات آموزشی و نصب استندهای راهنمای فرهنگساز نیز در این مراکز انجام شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی