امروز: ۱۴۰۰/۲/۱۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت ساعت ۱۱:۲ کد مطلب: 63658
 آغاز سال 1400 با امدادرسانی به 73 حادثه و غربالگری 36251 مسافر
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: حضور در حوادث جاده ای از میان سایر حوادث با ثبت 73 مورد بیشترین سهم خدمت رسانی امدادگران هلال احمر خراسان رضوی را در فروردین ماه امسال به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، غلامرضا صیادی افزود: در فروردین ماه امسال در میان انواع حوادث، ازقبیل زلزله ، آتش سوزی ، کوهستان ، صنعتی و کارگاهی، امدادرسانی به حوادث جاده ای با 73 مورد و حادثه کوهستان با 15 مورد، بیشترین موارد فروردین 1400 بودند. معاون امداد ونجات هلال احمر استان خراسان رضوی با اشاره به مهمان ناخوانده کرونای بجا مانده از گذشته و عزم برای ریشه کن کردن این ویروس منحوس، اعلام کرد: هلال احمر خراسان رضوی با بکارگیری 437 نیروی عملیاتی در قالب 144 تیم عملیاتی از امدادگران از جان گذشته هلال احمر به مسافران نوروزی ارائه خدمت کردند. صیادی افزود: در یکماهه اخیر از دو مرز زمینی و هوایی خراسان رضوی در دوغارون و فرودگاه شهید هاشمی نژاد تعداد36251 نفر غربالگری و تعداد1252 مشکوک به کرونا شناسایی شدند. وی با اشاره به بکارگیری ناوگان خودروهای عملیاتی به تعداد 136 خودرو در این ایام اظهار تاسف کرد: در بهار امسال ، 197 نفر در حوادث طبیعی و غیر طبیعی مصدوم شدند که از این تعداد61 مصدوم توسط نیروهای هلال احمر به مکانهای درمانی منتقل شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی