امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۴ مهر ساعت ۶:۴۶ کد مطلب: 67063
 برگزاری مانور امداد و نجات حوادث ترافیکی هلال احمر تربت جام

مانور امداد و نجات جاده ای در تربت جام برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف افزایش تعامل و همکاری بین سازمان ها و دستگاه های فعال در مدیریت بحران جاده ای ، هلال احمر تربت جام مانور امدادونجات جاده ای را با هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان و حضور معاون فرماندار عملیاتی نمود .

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام در این ارتباط گفت: این مانور با هدف حفظ آمادگی و افزایش سرعت عمل، تحکیم و حفظ انسجام اداره های عضو ستاد حوادث و کسب آمادگی در برخورد با حوادث جاده ای برگزار شد.

سعید شیری افزود: این مانور در کیلومتر ٢٠ محور شهرستان تربت جام به صالح آباد ، حوالی روستای چشمه گل انجام شد .

شیری گفت: در این مانور تیم هایی از نیروی انتظامی ، پلیس راه ، اورژانس ، آتش نشانی ، بسیج ، راهداری ، دهیار و تعدادی از اهالی روستای چشمه گل در کنار تیم های امداد و نجات هلال احمر حضور داشتند و براساس سناریو مانور اقدام به انجام عملیات امداد رسانی نمودند.

ایشان افزود: در سناریو این مانور برخورد دو خودروی سواری و مسدود شدن مسیر تردد پیش بینی گردیده بود که در اثر شدت حادثه پنج نفر مصدوم بدحال و  یک نفر فوتی در صحنه مانور جانمایی شده بود.

وی گفت:فراخوان نیروهای امدادی و عمل کننده براساس حوادث واقعی و با تماس تلفنی ١١٠ صورت پذیرفت و تمام دستگاه ها در صحنه حاضر شدند و با استفاده از آخرین یافته ها و تجهیزات و امکانات کار امدادرسانی را انجام دادند.

 

وی ادامه داد: این مانور توسط دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان و معاون فرماندار به صورت کامل مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی