امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۹:۵۵ کد مطلب: 67203
 اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام

اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام/ بازدید از مجموعه اداری و پایگاه های امداد و نجات شهرستان تربت جام

 

سرپرست جمعیت هلال احمر در سفر یکروزه به تربت جام ضمن شرکت در جلسات شهرستانی که با حضور استاندار خراسان رضوی در تربت جام برگزار گردید از مجموعه اداری ، انبار های امدادی و عملیات و پایگاه های امداد و نجات بین شهری این جمعیت بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ؛  سید آرش سید صالحی صبح امروز 19 مهرماه به همراه استاندار خراسان رضوی و هیئت همراه ضمن حضور در شهرستان تربت جام ، از نزدیک با پرسنل ، اعضاء و داوطلبین جمعیت هلال احمر تربت جام دیدار داشتند.

سرپرست جمعیت هلال احمرخراسان رضوی در این سفر از زمین اهدایی جهت ساخت پایگاه امداد و نجات بین شهری بنی تاک در محور تربت جام به صالح آیاد بازدید کرد و توضیح داد: جمعیت هلال احمر تشکیل شده بر پایه انسان های از خودگذشته است که فراتر از زندگی روزمره خود به دنبال خدمت و کمک به نیازمندان و همنوعان هستند. 

سعید شیری رییس هلال احمر تربت جام ضمن تشریح این بازدید گفت : در بازدید امروز سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از این جمعیت با حضور اعضای شورای اجرایی و اعضای داوطلب ضمن ارایه گزارشی از اقدامات شاخص و فعالیت های جهادی پرسنل و اعضا این جمعیت ، مشکلات و کمبود های موجود تشریح گردید.

شیری در ادامه افزود : جمعیت هلال احمر تربت جام همواره با حضور خیرین و داوطلبین و اعضای جوانان خود در تلاش است در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر ، برنامه های ملی ، استانی و شهرستانی متنوعی را برگزار نماید.


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی