امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر ساعت ۱۲:۲۲ کد مطلب: 67256
 کمک 40 میلیارد ریالی داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی


 

سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال بیش از 35 میلیارد ریال کمکهای مردمی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان و 5 میلیارد ریال به منطقه سربیشه خراسان جنوبی خبر داد.

 

 

♦کمک های مردمی داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در حوزه آبرسانی ، معیشتی ، بهداشتی و درمانی به ارزش ریالی بیش از 38 میلیارد ریال به مناطق محروم شهرستان های کنارک ، زابل ، نیکشهر ، چابهار ، هیرمند و زاهدان استان سیستان و بلوچستان و نیز منطقه سربیشه خراسان جنوبی ارسال شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، دکتر سید آرش سیدصالحی، سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در قالب طرح ملی نذر آب۴ خدمات و کمکهای خود را برای اهدا به مردم محروم استانهای سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی شروع کردند.

 

 

وی اظهار کرد: در قالب این طرح کمک های مردمی در حوزه آبرسانی ، معیشتی ، بهداشتی ، درمانی و موارد حیاتی به ارزش ریالی بیش از 35 میلیارد ریال به مناطق محروم شهرستان های کنارک ، زابل ، نیکشهر ، چابهار ، هیرمند و زاهدان استان سیستان و بلوچستان ارسال کردند.

 

دکتر سید صالحی اعلام کرد: داوطلبان و خیرین هلال احمر استان خراسان رضوی کمکهای خود را به مناطق محروم شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی اهداء می کنند که تاکنون معادل 7 میلیارد ریال جمع آوری شده که 5 میلیارد آن از محل مساعدتهای مردم نیک اندیش تامین و امروز ارسال شد و 2 میلیارد دیگر هم در حال ارسال است.

وی افزود: در این برنامه علاوه بر توزیع کمکهای معیشتی، بهداشتی و ارائه خدمات در حوزه آبرسانی، پروژهایی که در طرح نذر آب ۳ در دست اجرا قرار گرفته بود به بهره برداری می رسد.

 

به گفته وی، بعضی از این اقلام عبارتند از 250 مخزن آب 1530 بسته غذایی ،978 بسته بهداشتی ، کپسول اکسیژن ،تجهیزات دندانپزشکی ، کولر که طی دو تا سه ماه اخیر علاوه برشهرستان سربیشه به 6 شهرستان کم برخوردار سیستان و بلوچستان اهدا شده است.

 

گفتنی است درسال گذشته نیز تامین 12 چشمه سرویس بهداشتی و حمام توسط خیران و داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی تعهد شده بود که به همراه آبگرم کن (برای هر مورد 240 میلیون تومان) هزینه و راه اندازی شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی