امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱ آبان ساعت ۸:۱۶ کد مطلب: 67279
 مشارکت داوطلبان هلال احمر در 3 مرکز واکسیناسیون تربت جام به مناسبت هفته وحدت

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام از مشارکت اعضای داوطلب و جوان این جمعیت در واکسیناسیون عمومی در قالب اجرای طرح ایران‌یاران جوان خبر داد.

سعید شیری با تشریح فعالیت‌های اعضای این جمعیت در طرح ملی ایران‌یاران جوان و مشارکت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر تربت جام در واکسیناسیون کرونا اظهار کرد: اعضای این جمعیت در 3 مرکز واکسیناسیون در شهر تربت جام که به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت برپا گردید ، ارائه خدمات داوطلبانه داشتند تا در روند واکسیناسیون تسریع ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، وی افزود: با توجه به درخواست دانشکده علوم پزشکی تربت جام، اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در مراکز واکسیناسیون مصلی الغدیر ، مزار شیخ احمد جامی و جمعه بازار تربت جام در تلاش بودند تا جلوه‌ای دیگر از ایثار و نوع‌دوستی رقم زنند.

رییس هلال احمر تربت جام با اشاره به اینکه این مراکز به صورت یکروزه با همکاری دانشکده علوم پزشکی با هدف گرامیداشت هفته وحدت برپا گردیده است ، ادامه داد:  مردم با مراجعه به این مراکز و تکمیل فرم اطلاعات دوز واکسن دریافت می نمودند.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح در جمعیت هلال احمر ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و بشردوستی، مشارکت جامعه جوانان هلال احمر در امر واکسیناسیون عمومی، پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کاهش مرگ و میر و در نهایت کمک به کنترل بیماری و قطع زنجیره کرونا است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی