امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۵ آبان ساعت ۱۱:۲۳ کد مطلب: 67310
 رئیس پایگاه های امدادو نجات هلال احمر کشور از پایگاه امداد ونجات دولت آباد چاران بازدید کرد

رئیس جمعیت هلال احمرچناران  از بازدید دکتر محمد حسین کبادی رئیس  پایگاه های امدادو نجات کشور  از پایگاه امداد ونجات دولت آباد  خبر داد.

  

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان چناران ؛ علی مسعودی گفت:   دکتر محمد حسین کبادی رئیس پایگاه های امداد ونجات هلال احمرکشور به همراه بیگلری کارشناس امور پایگاه های استان از پایگاه و امکانات پایگاه امداد ونجات  یادمان نجاتگر فقید سید علی حسینی  در شهرستان چناران بازدید نمودند.

 وی افزود:کبادی  در گام اول از پایگاه امداد و نجات کوهستان یادمان نجاتگر فقید سید علی حسینی در دولت آباد بازدید کرد.

 بازدید بعدی رئیس امداد و نجات پایگاه های کشور از زمین اهدایی  به جمعیت هلال احمر شهرستان که در روستای دولت آباد قرار دارد، جهت برنامه ریزی برای بهره برداری های آتی بازدید کرد.

 وی در پایان ادامه داد: حاصل بازدید امروز را بررسی و تبادل نظر با عوامل دخیل در حوزه های مورد بازدید، در خصوص کمبودها و اعتبارات موردنیاز و چالش های پیش رو را عنوان کرد که طی این بازدید مقرر گردید برنامه ریزی جهت تقویت پایگاه امداد و نجات در شهرستان چناران در روستای دولت آباد با تخصیص اعتبارات لازم صورت پذیرد.

 شایان ذکر است در این بازدید،نوید قصابان مسئول امداد و نجات ، فخاری مسئول داوطلبان  شهرستان چناران و جمعی از اعضای  شورای و دهیار روستای دولت آباد نیز حضور داشتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی