امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۹ آبان ساعت ۸:۴۹ کد مطلب: 67324
 11 مصدوم و کشته در برخورد پراید با 405
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت:
ساعاتی پیش برخورد دو خودروی 405 و پراید در محور جاده قاسم آباد به اسدآباد خواف سه کشته و 8 مصدوم بر جای گذاشت.

غلامرضا صیادی افزود: حوالی ساعت 15:28 حادثه تصادف پژو 405 و پراید به مرکز هماهنگی و کنترل عملیات هلال احمر استان خراسان رضوی اعلام که بلافاصله امدادگران و نجاتگران پایگاه نشتیفان خواف با طی مسافت حدود 50 کیلومتر به همراه خودروی ست نجات و آمبولانس هلال احمر به محل حادثه در ورودی شهر قاسم آباد و درمسیر اسدآباد خواف اعزام شدند.

وی افزود: عملیات تثبیت صحنه و رهاسازی توسط نیروهای امدادی هلال احمر و آتش نشانی خواف انجام شده و 8 مصدوم این حادثه توسط اورژانس و هلال احمر به مرکز درمانی خواف منتقل شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان همچنین با اعلام اینکه متاسفانه در این حادثه سه نفر از سرنشینان دارفانی را وداع گفتند پایان عملیات را در ساعت 17:48 و با مدیریت میدانی صحنه توسط پلیس اعلام کرد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی