امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۹ آبان ساعت ۷:۴۹ کد مطلب: 67413
 امدادرسانی به مصدومان حادثه برخورد خاور با سمند

رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام از امدادرسانی نجاتگران امداد و نجات پایگاه بین شهری خرم آباد یادمان شهید فیاض به حادثه برخورد سمند با خاور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام؛ سعید شیری رئیس شعبه تربت جام با بیان این خبر گفت : حادثه برخورد سمند با خاور در محور ترانزیت فریمان به تربت جام مقابل پایگاه امداد و نجات بین شهری شهید فیاض این جمعیت در هجدهم آبان ماه،  سه مصدوم بر جا گذاشت.

او افزود: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای خرم آباد بلافاصله پس از مشاهده این حادثه ضمن هماهنگی و اعلام به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان ، به محل حادثه اعزام شد.

 وی گفت : بر اثر این حادثه یک تن از سرنشینان خودرو سمند و دو سرنشین خودروی خاور  مصدوم شدند .

شیری تصریح کرد : تیم امداد و نجات هلال احمر بلافاصله پس از حضور ضمن ارزیابی مصدومین نسبت به ایمن سازی محیط اقدام نمودند و با توجه به نشت بنزین از خودروی سمند و احتمال انفجار نسبت به حضور آتش نشانی شهر نصرآباد هماهنگی لازم را به عمل آوردند.

ایشان در ادامه افزود : مصدومین حادثه پس از انجام اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی یک نفر از مصدومین توسط خودروی آمبولانس هلال احمر و دو نفر دیگر توسط اورژانس  به مرکز درمانی سجادیه تربت جام اعزام شدند .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی