امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۵:۴۶ کد مطلب: 67438
 افتتاح مرکز سیار واکسیناسیون دانشکده علوم پزشکی تربت جام با همکاری هلال احمر ، شهرداری و سپاه ناحیه تربت جام

افتتاح مرکز سیار واکسیناسیون دانشکده علوم پزشکی تربت جام با همکاری هلال احمر ، شهرداری و سپاه ناحیه تربت جام /  دکتر افکار ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام: همراهی هلال احمر در فرایند واکسیناسیون بسیار اطمینان بخش است.

امروز چهارشنبه با حضور رییس دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر مرکز سیار واکسیناسیون در تربت جام افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ؛  در حاشیه افتتاح این مرکز واکسیناسیون تجمیعی که با حضور سعید شیری رییس جمعیت هلال احمر تربت جام برگزار شد، ضمن اهمیت شمردن واکسیناسیون توسط آحاد مردم جامعه، تاکید کرد: به دلیل جایگاه موجه هلال احمر در اجتماع و ساختار مردمی آن، همراهی این نهاد در فرایند واکسیناسیون بسیار کمک کننده و اطمینان بخش است.

دکتر افکار به تامین و واردات واکسن، سرم، دارو توسط هلال احمر اشاره کرد و گفت: کمتر دستگاه ای به اندازه هلال احمر از وجاهت بین المللی برخوردار است. 

وی با بیان اینکه موثرترین و کاراترین روش برای مقابله با کرونا واکسیناسیون است، یادآور شد: در حال حاضر واکسن به اندازه مکفی در اختیار دانشکده می باشد و انتظار داریم با همکاری آحاد مردم جامعه شاهد افزایش مشارکت در واکسیناسیون باشیم.

 دکتر افکار تاکید کرد: هلال احمر از روزهای آغازین کرونا در کنار ما بود، زیرا ساختار چالاک اجرایی و خدماتی هلال احمر در دوران بحران می تواند نقش آفرینی کند.

 وی یادآور شد: این توانمندی در هلال احمر وجود دارد که از ظرفیت خود برای اقناع مردم جامعه در حوزه واکسیناسیون استفاده کند .

 سعید شیری رییس جمعیت هلال احمر تربت جام نیز در این مراسم اظهار کرد:  مرکز واکسیناسیون سیار که امروز افتتاح شد، می تواند در خدمت ستاد مقابله با کرونای تربت جام باشد و در کاهش آثار بیماری کرونا در سطح جامعه موثر قرار گیرد. 

وی با اشاره به اقدامات این جمعیت در مبارزه با کرونا از جمله استفاده از ظرفیت های بین المللی و خیرین یادآور شد: خوشبختانه با توجه به مشکلات اقتصادی در دوران کرونا هموطنان همچنان حامی و در کنار جمعیت هلال احمر بودند.

 وی همچنین به انجام طرح های ناظران سلامت ، آمران سلامت ، تب سنجی و غربالگری بیماران کرونایی و همچنین حمایت از بیماران کرونایی را از دیگر اقدامات هلال احمر در طول دوران مبارزه با کرونا عنوان کرد.

 وی با اشاره به مشارکت هلال احمر در حوزه واکسیناسیون ، این کار را یک کار تیمی خوب و نمادی از وفاق ملی توصیف کرد چراکه دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر در کنار یکدیگر به خدمت و تلاش برای سلامت جامعه مشغول می باشند.

 

شیری افزود: از ظرفیت هلال احمر در سایر فعالیت ها از جمله آموزش همگانی و عمومی مردم نیز برای کمک به تسریع روند واکسیناسیون می توان استفاده کرد.

 وی با اعلام آمادگی هلال احمر برای افزایش مراکز واکسیناسیون ، بر ضرورت تسریع روند واکسیناسیون تاکید کرد.


 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی