امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۵:۴۶ کد مطلب: 67438
 افتتاح مرکز سیار واکسیناسیون دانشکده علوم پزشکی تربت جام با همکاری هلال احمر ، شهرداری و سپاه ناحیه تربت جام

افتتاح مرکز سیار واکسیناسیون دانشکده علوم پزشکی تربت جام با همکاری هلال احمر ، شهرداری و سپاه ناحیه تربت جام /  دکتر افکار ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام: همراهی هلال احمر در فرایند واکسیناسیون بسیار اطمینان بخش است.

امروز چهارشنبه با حضور رییس دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر مرکز سیار واکسیناسیون در تربت جام افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ؛  در حاشیه افتتاح این مرکز واکسیناسیون تجمیعی که با حضور سعید شیری رییس جمعیت هلال احمر تربت جام برگزار شد، ضمن اهمیت شمردن واکسیناسیون توسط آحاد مردم جامعه، تاکید کرد: به دلیل جایگاه موجه هلال احمر در اجتماع و ساختار مردمی آن، همراهی این نهاد در فرایند واکسیناسیون بسیار کمک کننده و اطمینان بخش است.

دکتر افکار به تامین و واردات واکسن، سرم، دارو توسط هلال احمر اشاره کرد و گفت: کمتر دستگاه ای به اندازه هلال احمر از وجاهت بین المللی برخوردار است. 

وی با بیان اینکه موثرترین و کاراترین روش برای مقابله با کرونا واکسیناسیون است، یادآور شد: در حال حاضر واکسن به اندازه مکفی در اختیار دانشکده می باشد و انتظار داریم با همکاری آحاد مردم جامعه شاهد افزایش مشارکت در واکسیناسیون باشیم.

 دکتر افکار تاکید کرد: هلال احمر از روزهای آغازین کرونا در کنار ما بود، زیرا ساختار چالاک اجرایی و خدماتی هلال احمر در دوران بحران می تواند نقش آفرینی کند.

 وی یادآور شد: این توانمندی در هلال احمر وجود دارد که از ظرفیت خود برای اقناع مردم جامعه در حوزه واکسیناسیون استفاده کند .

 سعید شیری رییس جمعیت هلال احمر تربت جام نیز در این مراسم اظهار کرد:  مرکز واکسیناسیون سیار که امروز افتتاح شد، می تواند در خدمت ستاد مقابله با کرونای تربت جام باشد و در کاهش آثار بیماری کرونا در سطح جامعه موثر قرار گیرد. 

وی با اشاره به اقدامات این جمعیت در مبارزه با کرونا از جمله استفاده از ظرفیت های بین المللی و خیرین یادآور شد: خوشبختانه با توجه به مشکلات اقتصادی در دوران کرونا هموطنان همچنان حامی و در کنار جمعیت هلال احمر بودند.

 وی همچنین به انجام طرح های ناظران سلامت ، آمران سلامت ، تب سنجی و غربالگری بیماران کرونایی و همچنین حمایت از بیماران کرونایی را از دیگر اقدامات هلال احمر در طول دوران مبارزه با کرونا عنوان کرد.

 وی با اشاره به مشارکت هلال احمر در حوزه واکسیناسیون ، این کار را یک کار تیمی خوب و نمادی از وفاق ملی توصیف کرد چراکه دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر در کنار یکدیگر به خدمت و تلاش برای سلامت جامعه مشغول می باشند.

 

شیری افزود: از ظرفیت هلال احمر در سایر فعالیت ها از جمله آموزش همگانی و عمومی مردم نیز برای کمک به تسریع روند واکسیناسیون می توان استفاده کرد.

 وی با اعلام آمادگی هلال احمر برای افزایش مراکز واکسیناسیون ، بر ضرورت تسریع روند واکسیناسیون تاکید کرد.


 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی