امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۶ آذر ساعت ۱۳:۲۵ کد مطلب: 67571
 دوره بین المللی آموزش کار با ویلچر در مشهد آغاز شد
 
 معاون درمان و توانخشی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: آموزش کار با ویلچر با حضور مدرس بین المللی صلیب سرخ در خراسان رضوی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مصطفی ذاکر افزود:
دوره بین المللی کار و طراحی، تعمیر و نگهداری ویلچر از امروز در مشهد آغاز و به مدت شش روز در مشهد برگزار می شود.
معاون درمان و توانخشی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد : این دوره که به مدت شش روز در مرکز توانبخشی هلال احمر برگزار میشود دومین دوره و سطح میانی دوره است که با حضور 11 نفر از کاردرمانگرهای هلال احمر از 5 استان مازندران ، اصفهان ، تهران ، سمنان و خراسان رضوی در حال برگزاری است.
ذاکر افزود : سالامون از هلال احمر سوریه بعنوان مدرس و نیکولاس دنیل کارشناس توانبخشی صلیب سرخ در ایران و مرعشیان کارشناسی صلب سرخ در امور توانبخشی و خانم سعیدی کارشناس توانبخشی این دوره را همراهی می کنند.
گفتنی است این دوره دو سال پیش  در سطح مقدماتی آن در ایران برگزار شده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی