امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر ساعت ۱۳:۳۶ کد مطلب: 67613
 اهدا یک دستگاه تخت بیمارستانی اتومات به بانک امانات پزشکی هلال احمر تربت جام

اهدا یک دستگاه تخت بیمارستانی اتومات به بانک امانات پزشکی هلال احمر تربت جام

رییس  هلال احمر  تربت جام : خیر خراسانی  یک دستگاه تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک  به بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر تربت جام اهدا کرد. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام  ، سعید شیری گفت : خیر خراسانی  به منظور کمک به بیماران تربت جام یک تخت تمام اتوماتیک بیمارستانی با هزینه‌ای بالغ بر  150 میلیون ریال تهیه  و به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر تربت جام اهدا کرد. 

وی افزود : با توجه به شیوع بیماری کرونا و بستری بیماران کرونایی در منزل و همچنین نیاز شدید این بیماران به دستگاه‌های کمک تنفسی از جمله کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و مانومتر، بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر از ابتدای شیوع این بیماری ، تجهیزات مورد نیاز مراجعه‌کنندگان را در قالب بانک امانات تجهیزات پزشکی در اختیار بیماران و نیازمندان قرار داده است. 

رییس هلال احمر تربت جام ادامه داد : در حال حاضر نیز این بانک امانات در ترب جام فعال است و بیماران و نیازمندان می‌توانند با مراجعه به این بانک‌ها به صورت رایگان کالای پزشکی مورد نیاز را دریافت و برای طول دوره درمان به صورت امانت از آن استفاده کنند.

شیری با تقدیر از خیرین و داوطلبین فعال شهرستان تربت جام از خانواده ها و نیک اندیشان تربت جامی که در منازل خود تجهیزات پزشکی ، درمانی از جمله کپسول اکسیژن ، ویلچر ، دستگاه ساکشن ، پالسی اکسی متر و ... را دارند دعوت به عمل آید تا این تجهیزات را در بانک امانات پزشکی هلال احمر تربت جام اهدا نمایند و در این امر خیر سهیم باشند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی