امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۱:۳۲ کد مطلب: 67656
 عزیمت کاروان سلامت جمعیت هلال احمر نیشابور به دهستان بلهرات

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از عزیمت کاروان سلامت جمعیت هلال احمر نیشابور با همکاری معاونت داوطلبان استان به دهستان بلهرات بخش میان جلگه با حضور پزشکان متخصص خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ،اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت :به مناسبت چهاردهم آذرماه مصادف با روز جهانی داوطلب و با همکاری معاونت داوطلبان استان کاروان سلامت با حضور 6 پزشک متخصص داوطلب از شهرستانهای مشهد مقدس ، قوچان ، تربت حیدریه ،گناباد و نیشابور به دهستان بلهرات بخش میان جلگه  عزیمت نمودند.

وی در ادامه افزود : پزشکان متخصص در بخش قلب و عروق ، اطفال ، زنان و زایمان ، عمومی ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی و مامایی به 197 نفر از اهالی یازده روستای دهستان بلهرات ( روستاهای :قلعه شیشه-همایی-عبداله آباد-گلبو-شهر کهنه-مهدی آباد-قوش آغل-عشرت آباد-مسک آباد-عنبرکه-حسین آباد بلهر) که مبتلا به بیماری های صعب العلاج و حاد بودند  ارائه خدمات نمودند و در نهایت با تشخیص پزشکان متخصص پس از بررسی و غربالگری جهت ادامه درمان به مراکز درمانی با حمایت جمعیت هلال احمر نیشابور ارجاع داده شدند.

شاه بیکی گفت : این کاروان هزینه ای قریب با 3 میلیارد ریال را به دنبال داشت که با مشارکت خیرین داوطلب و جمعیت هلال احمر تامین خواهد شد .

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در پایان از همیاری و همراهی معاونت داوطلبان استان ، پزشکان متخصص داوطلب ، شورای اسلامی دهستان بلهرات ، مجتمع فولاد خراسان و داوطلبان همراه جمعیت هلال احمر نیشابور صمیمانه قدردانی کرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی