امروز: ۱۴۰۲/۳/۱۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
نظرسنجی

تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۱۰ دي ساعت ۹:۰ کد مطلب: 67898
 واژگونی خودرو پژو پارس در محور گناباد_قاین

رییس جمعیت هلال احمر گناباد از مصدومیت ۱ نفر در واژگونی خودروی پژو پارس با ۶ نفر سرنشین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گناباد نرگس افرادی گفت؛:طی اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری  هلال احمر استان خراسان رضوی مورخه 10/10/1400 ساعت ۹:۳۳ صبح مبنی بر واژگونی خودروی پژو پارس در محور گناباد به قاین بلافاصله عوامل پایگاه بین شهری شهید علی حسینی نجم آباد جمعیت هلال احمر گناباد مجهز به یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات به محل اعزام گردیدند.

افرادی افزود:متاسفانه در این حادثه  راننده خودرو مصدوم شده که به کمک عوامل امدادی پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی جهت انتقال به بیمارستان بهلول تحویل اورژانس 115 شهرستان گردید.

رییس هلال احمر گناباد تصریح کرد:این حادثه در فاصله ۱۲ کیلومتری از پایگاه امدادو نجات بین شهری نجم آباد به سمت قاین  رخ داده  که سرعت زیاد و لغزندگی جاده بخاطر باران باعث بروز این حادثه گردیده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی