امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۹ دي ساعت ۱۳:۳۳ کد مطلب: 67934
 دومین یادواره «رفیق خوشبخت ما» بهمن ماه افتتاح می شود
سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از افتتاح دومین یادواره «رفیق خوشبخت ما» در 16 بهمن 1400، خبر داد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرخراسان رضوی؛ دکترآرش سید صالحی گفت: با توجه به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و رسالت ویژه دستگاه‌های اجرایی کشور، جمعیت هلال احمر نیز ماموریت دارد، تا با اجرای برنامه های غنی، تحول آفرین و کارآمد موجب گسترش چتر گفتمانی انقلاب اسلامی و پرورش جوانان مومن، دانا، پرانگیزه و توانمند شود.
وی افزود: سال گذشته، نخستین جشنواره رفیق خوشبخت ما به پاس نکوداشت خدمات کم نظیر سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب دو رویداد ملی جشنواره فرهنگی و هنری با هدف تولید آثار و فرآورده های فرهنگی توسط هنرمندان جوان جامعه به منظور تبیین مبانی فکری و معرفی سبک زندگی حاج قاسم در ارتباط با اهداف جمعیت و دیگری پویش ملی «چلچراغ» به نیت نذر حداقل ۴۰ کار خیر و خدمت عام المنفعه توسط جوانان و مخاطبان این طرح به نیابت از این شهید عزیز اجرا شد.
سیدصالحی با اشاره به اینکه این رویداد نیز با همین هدف توسط سازمان جوانان برگزار شد و به لطف خدا و با عنایت این شهید والا مقام شاهد بودیم که نخستین جشنواره با استقبال کم نظیر، چشمگیر و قابل توجه جوانان عزیز کشورمان روبرو شد، افزود: بیش از ۴۳ هزار و ۶۰۰ اثر هنری به دبیرخانه جشنواره ارسال و قریب به ۶۱ هزار و ۴۰۰ نفر نیز در پویش ملی چلچراغ شرکت کردند.
سرپرست هلال احمر خراسان رضوی گفت: این مهم با حضور شخصیت های عالی رتبه نظام، خانواده و بنیاد شهید سلیمانی موجب شد که آئین اختتامیه با پوشش و استقبال بسیار وسیع و چشمگیری در رسانه ها مواجه شود.
بسیج توان انسانیت برای کرامت انسانی
سیدصالحی گفت: سازمان جوانان هلال احمر بعد از مواجه شدن با این میزان استقبال و مشارکت پر شور و توام با علاقه جوانان مخاطب خود؛ به منظور تداوم این مسیر، طی اقدامی ارزشمند و امید آفرین، خانه هنرمندان ماه نگار را تاسیس کرد و در نظر دارد، که امسال نیز با همت اعضای آموزش دیده و سازماندهی شده در شبکه تسهیلگران تخصصی ماه نگار، رویداد دوم را با کیفیت بسیار بالاتری برای آشنایی هر چه بیشتری آحاد جامعه به خصوص نسل جوان با سبک زندگی و الگوی رفتاری اخلاقی و تربیتی سردار دل ها در ابعاد مرتبط با اهداف و شعارهای جمعیت هلال احمر در راستای خدمت داوطلبانه، مسئولیت‌پذیری مردمداری و اخلاق مداری خداپسندانه با شعار محوری «بسیج توان انسانیت برای کرامت انسانی» در سطح جامعه ملی و بین المللی اجرا نماید.
وی گفت: امیدواریم ضمن معرفی حداکثری شخصیت اخلاق مدار و بشر دوست سردار دل ها در مقابله با تهاجم فرهنگی و رسانه ای جریان استکبار، که به دنبال معرفی شخصیت جعلی، جنگ طلب و افراطی از قهرمان ملی و امتی مردم ایران به جهانیان هستند، بتوانیم با سازماندهی استعدادهای شناسایی شده و برنامه‌ریزی مدون جهت توانمندسازی آنان و بسترسازی حداکثری برای نقش‌آفرینی موثرشان جهت فرهنگ‌سازی اهداف گفته شده، در برنامه های «ماه نگار» فراهم نمائیم.
سرپرست هلال احمر خراسان رضوی گفت: در همین راستا جدول زمان بندی دومین «یادواره رفیق خوشبخت ما» و شیوه نامه اجرایی این رویداد مهم از سوی سازمان جوانان به استان ها ارسال می شود.
16 بهمن افتتاح دومین یادواره رفیق خوشبخت ما
دکتر سیدصالحی با اشاره به اینکه، این جشنواره شانزدهم بهمن ماه ۱۴۰۰، همزمان با ایام شهادت حضرت امام هادی (ع) برگزار می شود، افزود: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری رفیق خوشبخت ما؛ چهاردهم خرداد ۱۴۰۱، همزمان با ارتحال حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است.
آخرین مهلت ارسال آثار 24 تیر ماه 1400
وی مهلت ارسال آثار را تا بیست و چهارم تیرماه ۱۴۰۱ همزمان با ایام ولادت حضرت امام هادی (ع) عنوان کرد، و گفت: امیدواریم، شاهد تلاش دست جمعی و همت خالصانه همه عزیزان در جمعیت هلال احمر سراسر کشور، در اجرای این طرح باشیم و با یاری خدا و همکاری یکدیگر بتوانیم نقشی موثر در تحقق و ترویج حداکثری مکتب سلیمانی از منظر ارزش های مربوط به جمعیت هلال احمر داشته باشیم
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی