امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۰ دي ساعت ۱۱:۴۵ کد مطلب: 67949
 با حکم رئیس جمعیت، دکتر «یعقوب سلیمانی» دبیرکل جمعیت هلال‌احمر شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی، دکتر یعقوب سلیمانی را به عنوان دبیرکل این جمعیت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ در متن حکم دکتر پیرحسین کولیوند خطاب به دکتر یعقوب سلیمانی آمده است:

«با عنایت به مراتب تعهد، توانمندی، شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی و در اجرای بند یک از ماده ۹ قانون اساسنامه جمعیت، به موجب این ابلاغ به عنوان «دبیرکل جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران در راستای اهداف عالیه بشردوستانه و طبق اساسنامه، برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را مطابق با ارزش‌های سازمانی، مسئولیت‌های قانونی، نیازها و اولویت‌های جامعه به ویژه گروه‌های آسیب‌پذیر و آسیب‌دیده و ظرفیت‌های خود تعریف و اجرا می‌نماید و مسئولیت خطیری را در ارائه خدمات بشردوستانه و داوطلبانه برعهده دارد.

بر این اساس انتظار دارم به عنوان دبیرکل جمعیت همه توان خود را در چارچوب موازین قانونی، شرعی و سیاست‌ها و اسناد بالادستی به ویژه برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال‌‎احمر به‌کار گرفته و ضمن توجه به مأموریت‌های ملی و فراملی جمعیت و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه انقلابی و جهادی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون‌سازمانی و تعاملات برون‌سازمانی برای تحقق اهداف متعالی و انسان‌دوستانه این جمعیت گام برداشته و با حرکت پرشتاب در مسیر کمک به محرومان و رسیدن به جایگاه مطلوب در زمینه کرامت انسانی در سطح ملی و بین‌المللی کوشا باشید و گزارش اقدامات را به طور مستمر ارائه نمایید.

در این مسیر بر تقویت اعتماد عمومی به عنوان سرمایه اجتماعی و بسترسازی برای جلب مشارکت بیش از پیش جوانان و داوطلبان در داخل و خارج از کشور و پیگیری نظام‌مند و اصولی امور و وظایف اجرایی و توسعه فعالیت‌های جمعیت را جزء دغدغه‌های اصلی خویش قرار داده و برای شناسایی و رفع کاستی‌ها و پیش‌بینی خدمات مطلوب برای آینده تأکید نمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در جهت رسیدن به اهداف ماندگار جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران گام‌های اساسی برداشته و با فصل‌الخطاب قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظلــه‌العالی) به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سایه همدلی، هم‌افزایی و همراهی مدیران و همچنین استفاده حداکثری ظرفیت‌های موجود در انجام وظایف پیروز و سربلند باشید.»

یادآور می‌شود، «دکتر یعقوب سلیمانی» مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین و دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور است. وی پیش از این وظایف، مسئولیت خدمات کارکنان سازمان بسیج مستضعفین را بر عهده داشته است.

سلیمانی یکی از فرماندهان هشت سال دوران دفاع مقدس بوده که تجارب فراوانی در حوزه‌های محتوایی و اجرایی و عملیاتی دارد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی