امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۷:۴۰ کد مطلب: 68116
  برخورد دو دستگاه خودرو سواری زانتیا و پراید در خواف حادثه آفرید

رئیس جمعیت هلال احمر خواف از تصادف رخ به رخ دو دستگاه خودرو زانتیا و پراید در جاده خواف به تایباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف,معامله گر رئیس این جمعیت در اعلام این خبر افزود : طی تماس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان (EOC)مبنی بر برخورد دو خودروی سواری زانتیا و پراید در کیلومتر7 جاده خواف به تایباد (نرسیده به جاده شهرک صنعتی خرگرد)  دو تیم عملیاتی نجاتگران پایگاه امدادونجات بین شهری سه راهی نشتیفان با آمبولانس و ست نجات به محل حادثه اعزام شدند.

معامله گر ادامه داد : پس از رسیدن نیروهای عملیاتی به محل حادثه و تثبیت صحنه اقدامات لازم را جهت رهاسازی 2 فوتی محبوس در خودروها  انجام دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف در ادامه با اشاره به این که این حادثه 3مصدوم و 2فوتی داشت بیان کرد : متاسفانه در این حادثه  دو نفر از همشهریان در دم جان باختند و 3مصدوم دیگر توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی شهر خواف منتقل شدند.
گفتنی است این حادثه در مورخه1400/11/17ساعت19:40دقیقه اتفاق افتاده است
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی