امروز: ۱۴۰۲/۳/۱۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
نظرسنجی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۰:۱ کد مطلب: 68207
 نوجوان سقوط کرده از کوه در منطقه شرشری نجات یافت

رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: نوجوان سقوط کرده از کوه‌های منطقه مرزی شرشری با کمک تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر نجات یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، سعید شیری رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: با اعلام مرکز پاسخگویی به حوادث ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، ظهر دیروز (پنجشنبه 21 بهمن) مبنی بر سقوط یک نوجوان در کوه‌های منطقه شرشری از توابع بخش پایین جام شهرستان تربت جام که هم مرز با کشور افغانستان می باشد ،  بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان این شهرستان به محل سانحه اعزام شد.

او افزود: با توجه به مرزی بودن منطقه پس از هماهنگی و با همراهی عوامل خدوم مرزبانی ،  نجاتگران پس از طی مسیر سخت‌گذر در کوه‌ها به مصدوم دسترسی پیدا کردند که بعد از ارزیابی و ثابت کردن مصدوم او را به پایین کوه انتقال و به تیم اورژانس تحویل دادند.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام به دلیل شرایط ناهموار کوه‌ها و صعب العبور بودن مسیر ، انتقال مصدوم از محل حادثه به نقطه امن با سختی بیشتری همراه بوده است و نیرو‌های مردمی به امدادگران در انتقال مصدوم کمک کردند.

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی