امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۴ فروردين ساعت ۱۲:۴۹ کد مطلب: 68427
 بهره مندی 780 نفر از طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان هلال احمر به مسافران نوروزی شهرستان تربت جام

بهره مندی 780 نفر از  طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان هلال احمر به مسافران نوروزی شهرستان تربت جام

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی همزمان با سراسر کشور در این شهرستان اجرا شد.

سعید شیری گفت: طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر تربت جام همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفند ماه 1400 آغاز شده و تا 5 فروردین ماه 1401 ادامه خواهد داشت.

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام می گوید: در این طرح یک پست داوطلبانه خدمات بشردوستانه و ارائه پیام‌های ایمنی و راهنمایی و کمک‌های اولیه امدادی وآموزش‌های همگانی جمعیت را با رویکرد ایمنی و سلامت مسافران به ویژه پیشگیری و کاهش آسیب پذیری کودکان در ورودی شهر‌ تربت جام ارائه می‌دهند.

وی گفت: هدف از اجرای این طرح مشارکت اعضا در فعالیت‌های بشردوستانه و نهادینه سازی حس مسئولیت پذیری اجتماعی و ارتقاء ایمنی و سلامت هموطنان در سفر‌های نوروزی و تأمین نشاط جمعی است.

به گفته شیری در این طرح، برنامه‌ها و خدمات مرتبط با مسافران و محیط زیست در قالب پویش، جشنواره، فعالیت‌های خلاقانه و فضای دوستدار کودک با مشارکت جوانان علاقه‌مند اجرا می‌شود.

رییس هلال احمر تربت جام می گوید: در این طرح ملی، جوانان هلال احمر، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی در نوروز ۱۴۰۱، پویش ملی بهرفت (بهبود رفتار‌های ترافیک ساز)، خدمات فضای دوستدارکودک، خدمات آموزشی و مهارتی، خدمات زیست محیطی، خدمات فرهنگی (اطلاع رسانی و راهنمایی) توسط اعضای داوطلب سازمان جوانان هلال احمر به مسافران ارائه می‌شود.

به گفته رییس جمعیت هلال احمر تربت جام همچنین در اجرای این طرح ، 96 نفر روز عضو داوطلب حضور یافتند که تعداد 1200 محصول فرهنگی توزیع و بیش از 780 فعالیت توسط این اعضا به مسافرین ارایه گردیده است.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی