امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۳۱ فروردين ساعت ۱۰:۲۳ کد مطلب: 68535
 5 مصدوم در اثر واژگونی پراید

واژگونی پراید و آسیب دیدگی 5 سرنشین آن

رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام از واژگونی یک دستگاه خودرو در محور تربت جام فریمان و آسیب دیدگی 5 سرنشین آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ؛  سعید شیری رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام از واژگونی یکدستگاه خودروی پراید  در کیلومتر 27 محور تربت جام به فریمان در تاریخ امروز  ساعت 02:27 بامداد خبر داد.

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: این حادثه توسط مرکز کنترل EOC استان به پایگاه اعلام شد، عوامل پایگاه خرم آباد این شهرستان با خودرو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

شیری در ادامه بیان داشت:از 5 سرنشین خودرو 4 نفر  مصدوم شدند که تیم های عملیاتی پس از حضور در محل حادثه و انجام اقدامات پیش بیمارستانی ، یک مصدوم توسط آمبولانس هلال احمر و 3 مصدوم دیگر با خودروی اورژانس به بیمارستان سجادیه تربت جام منتقل شدند .

وی یادآورشد: شماره تماس 112 پل ارتباطی بین مردم و ندای امداد جمعیت هلال احمر می باشد که به صورت 24 ساعته پاسخگو همشهریان و مردم  است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی