امروز: ۱۴۰۱/۷/۴
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد ساعت ۱۱:۲۲ کد مطلب: 68883
 اهدای شش دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر شهرستان گناباد

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد از اهدای شش دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات تجهیزات پزشکی این شهرستان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد، نرگس افرادی رئیس جمعیت هلال احمر گناباد اهدای تجهیزات پزشکی را علاوه بر کمک به بیماران کمتربرخوردار موجب تسهیل در روند درمان و استفاده بهینه از تجهیزات پزشکی عنوان کرد .  

  وی اظهار داشت:در این راستا دوتن از خیرین شهرستان گناباد آقایان سید محمد ذبیحی شهری و سید مرتضی اکرامی شش دستگاه اکسیژن ساز به ارزش حدود یک میلیارد و 120 میلیون ریال به بانک‌ امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر گناباداهداء نمودند.

 شهروندان خیرو نیکوکار جهت کمک به بیماران نیازمند و کاهش مشکلات و هزینه های روند درمان می توانند با اهدای تجهیزات پزشکی به بانک امانات جمعیت هلال احمر اقدام نمایند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی