امروز: ۱۴۰۱/۹/۱۴
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير ساعت ۱۲:۳ کد مطلب: 70019
 افتتاح خانه هلال اداره تبلیغات اسلامی در تربت جام


در آیینی خانه هلال اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تربت جام همزمان با سالروز تشکیل این سازمان و با حضور رییس هلال احمر تربت جام و رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از پرسنل دو اداره در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، سعید شیری رییس هلال احمر تربت جام در این آیین ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در کشور گفت : امیدوار است که افتتاح هجدهمین خانه هلال شهرستان تربت جام در اداره تبلیغات اسلامی  منشاء خیر و برکت باشد.


شیری افزود: 18 خانه هلال در سطح شهرستان داریم که همگی فعالیت های خوبی در بحث آموزش و پیشگیری انجام داده اند و مجموعه جمعیت هلال احمر شهرستان آماده هر گونه همکاری و حمایت به صورت شبانه روزی می باشد خانه هلال اداره تبلیغات اسلامی باید مسایل فرهنگی را در اولویت قرار دهد تا با فعالیت های فرهنگی خود به جامعه کمک شود.
 شیری افزود: توجه و استفاده از ظرفیت های بالای مردمی در حوزه های مختلف برای حل و رفع مسائل ضروری است.

وی ادامه داد: خانه هلال اداره تبلیغات اسلامی شهرستان می تواند با عضویت علما ، روحانیون و فعالین فرهنگی در راستا اهداف والای جمعیت هلال احمر از جمله تسکین آلام بشری اتفاقات موثرتری را انجام دهد.
 

 سید علینقی هاشمی رییس اداره تبلیغات اسلامی بیان داشت: خانه هلال اداره تبلیغات اسلامی می تواند در کنار جمعیت هلال احمر برای همیاری و کمک در بحران ها و حوادث نقش بی بدیلی داشته باشد.
وی عنوان کرد: با توجه به جایگاه علما ، روحانیون و فعالین فرهنگی در جامعه، آموزش همگانی و بازتوانی این قشر در وقایع تاثیرگذار می باشد..

.

شایان ذکر است که دفتر خانه هلال اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تربت جام با مسوولیت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی از امروز آماده عضویت علما ، روحانیون و فعالین فرهنگی شهرستان در این خانه می باشد.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی