امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير ساعت ۹:۴۹ کد مطلب: 70037
 برگزاری کارگاه آموزشی امداد و نجات در حوادث شیمیایی در تربت جام

 کارگاه آموزش امداد و نجات در حوادث شیمیایی در جمعیت هلال احمر تربت جام برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، سعید شیری رییس جمعیت هلال احمر تربت جام در حاشیه این کارگاه آموزشی، گفت: این کارگاه آموزشی با هدف افزایش آمادگی تیم های عملیاتی امداد و نجات در حوادث شیمیایی  برگزار شد.

شیری افزود: آمادگی تیم های عملیاتی در برنامه ریزی، آشنایی و ارتقاء توانایی عملیاتی در زمان اضطرار در حوادث شیمیایی و میکروبی از اهداف برگزاری این کارگاه است.

وی آشنایی نیروهای عملیاتی با تجهیزات و اقدامات کمک های اولیه در جریان حوادث شیمیایی ، را  از دیگر اهداف این کارگاه آموزشی دانست.

ایشان در ادامه افزود: با توجه به وجود کارخانجات صنعتی در منطقه ، محور استراتژیک مواصلاتی صادرات به کشور افغانستان و حضور تمام وقت نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر در پایگاه های امداد و نجات بین شهری ضروری است که تمام نیروهای حاضر نسبت به نحوه امدادرسانی به حوادث احتمالی آگاهی لازم را کسب نمایند.

رییس هلال احمر تربت جام عنوان کرد:

 این کارگاه آموزشی با حضور 25 نفر از پرسنل و نجاتگران عضو تیمهای عملیاتی امداد و نجات هلال احمر تربت جام به صورت یکروزه برگزار گردید واساتید با ارایه مطالب آموزشی و اقدامات کمک های اولیه در مواجهه با حوادث شیمیایی مطالبی را ارایه نمودند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی