امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۶
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير ساعت ۸:۱۹ کد مطلب: 70044
 اجرای کارگاه آموزشی با موضوع ازدواج آسان همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) وحضرت فاطمه(س)

رییس جمعیت هلال احمر سرخس از اجرای کارگاه آموزشی با موضوع ازدواج آسان درهفته حجاب وعفاف خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس محمد رضایی گفت:به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) وحضرت فاطمه (س) که به نام هفته حجاب وعفاف نیز منزّین شده ، یک دوره کارگاه آموزشی با موضوع ازدواج آسان توسط واحد جوانان جمعیت هلال احمر سرخس وبا حضور اعضاء در محل شعبه برگزارشد.
ایشان اظهار نمود:زندگی وازدواج حضرت علی(ع) وحضرت فاطمه (س) بهترین الگو برای جوانان ونمونه سبک زندگی اسلامی در عصر حاضر است.
محمد رضایی افزود: ازدواج از منظر دین مبین اسلام یک امر پراهمیت است اما در شرایط کنونی با چالش های متعددی روبه رو شده ومتاسفانه مراسم ازدواج نه تنها مطابق سنت پیامبر(ص) واهل بیت(ع) به عنوان یک الگو نیست بلکه بسیاری از رسوم غیر مشروع ونامعقول درآن رواج یافته وسادگی جای خود را به تجمل گرایی داده است.
رییس هلال احمر سرخس خاطر نشان کرد: امروزه باید تلاش کردتا مراسم ازدواج خیلی آسان و ساده برگزار شود و در این زمینه مسئولین ، خانواده ها وخیرین باید حامی جوانان در امر ازدواج باشند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی