امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۶
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير ساعت ۹:۳۲ کد مطلب: 70055
 عملیات رهاسازی و امدادرسانی به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 206

عملیات رهاسازی و امدادرسانی به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 206 در کیلومتر 33 محور قوچان به مشهد توسط نجاتگران قوچان صورت پذیرفت.

غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی از امدادرسانی و عملیات رهاسازی به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 206 در کیلومتر 33 محور قوچان به مشهد توسط نجاتگران پایگاه شهید کلاهدوز  قوچان با همکاری عوامل اورژانس خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، صیادی تشریح کرد : در ساعت 16:24 روز شنبه  11 تیر ماه 1401   طی گزارش مردمی با ندای امداد 112 مبنی بر واژگونی یک دستگاه پژو 206 در کیلومتر 33 محور قوچان به مشهد (روبروی دوربرگردان کلاته برولیان) ، هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام دو تیم  از پایگاه شهید کلاهدوز قوچان با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ست نجات به محل حادثه صورت پذیرفت.

صیادی بیان داشت: این حادثه 2 مصدوم داشت که تیم عملیاتی  شهید کلاهدوز قوچان پس از رسیدن به محل حادثه ضمن  انجام ارزیابی و تثبیت صحنه نسبت به رهاسازی دو مصدوم محبوس شده اقدام و یکنفر از مصدومین حادثه  را جهت تکمیل چرخه درمان به مرکز درمانی منتقل نمودند شایان ذکر است این عملیات ساعت 18:33 پایان یافت.

پرسنل و نجاتگران شرکت‌کننده در این ماموریت ، مجید زارع، رضا عشقی نقاب، احسان وفادار، محمدمهدی معتمدی، مصطفی جهانبخش حضور داشتند

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی