امروز: ۱۴۰۲/۹/۱۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۷:۴۰ کد مطلب: 70288
 انتقال خانم باردار به مرکز درمانی در پی برخورد سه دستگاه خودرو

سیدرسول شخصی زارع سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از انتقال خانم باردار به مرکز درمانی در پی حادثه برخورد سه دستگاه خودرو توسط نجاتگران پایگاه گرماب شهرستان تربت حیدریه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، زارع تشریح کرد: در ساعت 17:33 روز یک شنبه 23مردادماه  طی تماس اورژانس با ندای امداد 112 مبنی بر برخورد سه دستگاه خودروی پراید، پژو 206 و ام وی ام در کیلومتر 95 مشهد به تربت حیدریه ، بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام یک تیم با خودروی آمبولانس از پایگاه گرماب تربت حیدریه به محل حادثه صورت پذیرفت.

وی بیان داشت: این حادثه  باعث مصدومیت یک نفر از 10 سرنشین خودروها گردید که تیم اعزامی پس از رسیدن به محل حادثه به ارزیابی و تثبیت صحنه، تنها مصدوم حادثه که یک خانم 36 ساله و باردار بود را به بیمارستان نهم دی تربت حیدریه منتقل نمودند. این عملیات با حضور نجاتگران جلال رجائی نژاد، امیرحسن گنجی فر و مهدی کریمی در ساعت 20:27 پایان یافت.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی