امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۱:۵۵ کد مطلب: 70292
 ورزشگاه ۲۲ بهمن شهرستان کاشمر بعد از ۴۰ سال به هلال احمر بازگشت
 مالکیت و مدیریت ورزشگاه ۲۲ بهمن شهرستان کاشمر با اجرای حکم خلع ید پس از ۴۰ سال به جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بازگشت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرخراسان رضوی، این حکم قطعیت یافته با حضور مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کاشمر به اجرا در آمد.

مهدی افتخاری در این خصوص  گفت: پس از صدور احکام قطعیت یافته قضایی برابر دادنامه صادره از شعبه ۳۲ دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی، اجرای حکم خلع ید از آموزش و پرورش شهرستان کاشمر  انجام شد.

وی افزود: این امر با پیگیری‌های مجدانه و مستمر دفتر امور حقوقی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و جمعیت هلال احمر خراسان رضوی محقق شد.

مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمر گفت:این سالن ورزشی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع که تاکنون در تصرف آموزش و پرورش شهرستان کاشمر بود با توجه به ماموریت این جمعیت در توانمندسازی جوانان و برنامه‌های آموزشی امداد و نجات مورد استفاده قرار می گیرد.

افتخاری افزود: مدیران استانی باید با برنامه ریزی دقیق و مدون از این ظرفیت به وجود آمده برای انجام ماموریتهای آموزشی، امدادی و توانمندسازی جوانان و توسعه ورزش اقدام کنند.

شهرستان کاشمر در  ۲۳۸ کیلومتری جنوب غرب کلانشهر مشهد قرار دارد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی