امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ شهريور ساعت ۱۴:۴ کد مطلب: 70403
 مراسم تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد

مراسم  تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد با حضور ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان، حجت السلام صادقی امام جمعه،دکتر رضا نصیری  فرماندار، دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گناباد، مراسم  تکریم و معارفه رئیس  جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد با حضور ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان، حجت السلام صادقی امام جمعه،دکتر رضا نصیری  فرماندار. دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید

 دکتر ذاکریان مدیر کل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ضمن قدردانی از تلاش های نرگس افرادی و تبریک انتخاب برومند به عنوان رئیس هلال احمر این شهرستان گفت : انتظار می رود که با تلاش و پشتکار همانند خانم افرادی در عرصه های مختلف حضور پررنگی را داشته باشید.

وی عنوان کرد: جمعیت هلال احمر از مردم و برای مردم است و هدف از تشکیل آن از ابتدا خدمت به خلق بوده است.
وی اظهار داشت: مردم باید به پرسنل و جمعیت هلال احمر اعتماد راسخ داشته باشند و در زمان بروز هر گونه ای همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار شهرستان نیزدر این مراسم از زحمات و تلاش های  جمعیت هلال احمر در سیل اخیر تقدیر و تشکر نمود.
نصیری در خواست نمود باید شهرستان گناباد به یک قطب هلال احمر تبدیل شود چرا که اگر خدای ناکرده برای شهرستان های هم جوار اتفاقی بیفتد خواهیم توانست به موقع کمک رسانی را انجام دهیم.
فرماندار افزود: آگاهی بخشی به جامعه برخی از آن بر عهده جمعیت هلال احمر است و باید از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی، سازمان تبلیعات، ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران در این راستا استفاده کنیم.وی بر توسعه آموزش های امدادی هلال احمر  برای مردم از جمله قشر جوان تاکید نمود

در این مراسم از زحمات و تلاش های سرکار خانم افرادی به رسم یادبود تقدیر و تشکر شد و  آقای برومند به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان معرفی شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی