امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ شهريور ساعت ۹:۱۴ کد مطلب: 70410
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر:
 ۲۹ درمانگاه و مرکز درمانی هلال‌احمر در کشور عراق میزبان زائران اربعین است

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: در مراسم اربعین امسال ۷ درمانگاه در کربلای معلی، ۷ درمانگاه در نجف اشرف و ۱۵ مرکز درمانی در محور نجف به کربلا توسط جمعیت هلال احمر برپا شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر دکتر علی مرعشی، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: در مراسم اربعین امسال ۷ درمانگاه در کربلای معلی، ۷ درمانگاه در نجف اشرف و ۱۵ مرکز درمانی در محور نجف به کربلا توسط جمعیت هلال احمر برپا شده است.
 
علی مرعشی افزود: ۲ مرکز درمانی در کاظمین، یک مرکز در سامرا و یک مرکز نیز در سید محمد برپا شده‌است.
 
او افزود: از مرز مهران تا نجف اشرف نیز ۴ پایگاه درمانی طراحی شده که یکی از آن‌ها بیمارستان سریع‌الاستقرار جمعیت هلال احمر است.
 
مرعشی از برپایی دو مرکز بزرگ مقابله با گرمازدگی خبر داد و گفت: زائران پس از عبور از مرز مهران به منطقه زرباطیه می‌رسند که در آنجا یک مرکز بزرگ با تجهیزات خنک‌کننده با مساحت ۶۵۰ متر برپا شده و همچنین در محور نجف به کربلا مقابل عمود ۲۴۴ نیز مرکز ۱۲۰ تختخوابی مبارزه با گرمازدگی برقرار است.
 کربلا
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی