امروز: ۱۴۰۱/۹/۱۴
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر ساعت ۸:۴۹ کد مطلب: 70496
 توزیع 350 پَک تحصیلی در بین دانش آموزان کم برخوردار شهرستان سرخس

رییس جمعیت هلال احمر سرخس از توزیع تعداد 350 پَک تحصیلی در بین دانش آموزان کم برخودار شهرستان سرخس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سرخس محمد رضائی گفت: بنیاد خیریه ((سپاس لحظه حال)) با مشارکت جمعیت هلال احمر سرخس وآموزش وپرورش شهرستان اقدام به توزیع تعداد 350 پَک تحصیلی شامل: کیف، دفتر ، مدادرنگی ، خودکار ، مداد وتراش در بین دانش آموزان کم برخودار شهرستان سرخس نمودند.   
ایشان بیان داشت: از مفاهیم مهم که درقالب یکی از قواعدمورد توجه کلیه شریعت ها ورسوم به خصوص اسلام درطول تاریخ بوده ودر آموزه های دین اسلام نیز بسیار به آن توجه وسفارش می کنند احسان ونیکوکاری درجامعه است.
رییس جمعیت هلال احمر سرخس یادآور شد: نیکوکاری به معنای انجام کار صالح ونیک وبخشیدن نعمت به سایر افراد بدون توقع پاداش متقابل وجبران کار خوب است ودرصورتی که فردی دانش نیکویی را فراگیرد یا کار نیکی را انجام دهد، از گروه نیکوکاران به شمار می آید. محمد رضایی تصریح کرد: همان طور که می دانید نیکوکاری در زمینه های شخصی ، اجتماعی ، فرهنگی ، معنوی وغیره بسیار کارآمد است که باعث شده نیکوکاران حقیقی را به طرف خود جذب کند وآثار ارزشمندی را به ثمرآورد. 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی