امروز: ۱۴۰۱/۹/۱۴
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۱ مهر ساعت ۷:۴۸ کد مطلب: 70501
 اجرای طرح کاربینی میدانی برنامه ملی دادرس در هلال احمر مه ولات
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان مه ولات؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان با اعلام خبر فوق گفت: آماده سازی اقشار مختلف جامعه در برابر حوادث و مخاطرات به منظور کاهش آسیب های ناشی از حوادث از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 
وی گفت: طرح کاربینی میدانی برنامه ملی دادرس در شهرستان مه ولات با حضور دانش آموزان دبیرستان شهید کاخکی در محل پایگاه امداد ونجات جاده ای شهید موسوی  برگزار شد.
 
 حسین غلامی در ادامه ضمن اظهار تشکر از مربیان و مدیران مدارس حاضر در طرح دادرس که نهایت همکاری و تعامل را با جمعیت هلال‌احمر داشتند، گفت: در روزهای آتی هلال احمر شهرستان آمادگی این را دارد که برنامه کاربینی میدانی طرح دادرس  را برای کلیه مدارس سطح شهرستان اجرا کند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی