امروز: ۱۴۰۳/۲/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۶ آذر ساعت ۱۲:۲۵ کد مطلب: 70735
 دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با فرمانده سپاه این استان


 همزمان با هفته بسیج ؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی به همراه جمعی از مدیران این جمعیت با فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به نقل ازخبرگزاری بسیج در این دیدار که به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت، سردار غیاثی فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام ضمن تقدیر و تشکر از کادر خدوم هلال احمر به ویژه بسیجیان آن سازمان گفت: بسیج فرصت خوبی است تا در جهت اهداف سازمان هلال احمر که فلسفه وجودی آن خدمت به مردم و جامعه است به شما کمک کند.

 فرمانده سپاه استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه نیروی بسیجی هم متعهدانه و هم خالصانه پای کار است، گفت: بسیج با انگیزه بالا و توقع کم در خدمت انقلاب و اسلام و مردم است و شما می توانید این نیروی ارزان و کم توقع را برای خدمت به مردم مدیریت کنید.

سردار غیاثی افزود: در جامعه جایی را نمی شناسیم که بسیج حضور نداشته باشد و هر عرصه‌ای که انقلاب و کشور به کمک بسیج نیاز دارد بسیج با انعطاف خود توانسته حضوری موثر، پررنگ و نقش‌آفرین داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه برخی از ماموریت های بسیج با جمعیت هلال احمر وجه اشتراکی دارد، گفت: ما آمادگی داریم در شرایط عادی و بحرانی به شما کمک کنیم و هنر شما بر این باشد تا مطابق نیازتان از فرصت بسیج بهره ببرید.

در این دیدار دکتر ذاکریان مدیرعامل جمعیت سازمان هلال احمر استان خراسان رضوی با تبریک هفته بسیج به تمامی بسیجیان قهرمان گفت: یکی از ماموریت‌های مهم جمعیت هلال احمر رسیدگی و حل مشکلات مناطق محروم استان است و برای حل این مشکلات آموزش و امداد به عنوان دو مقوله مهم در دستور کار قرار داده‌ایم که با کمک و همراهی بسیج می توانیم موضوع آموزش و امداد را در بدنه جامعه تسری بخشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه امنیت امروز هر یک از ما مرهون تلاش‌های بسیجیان است، گفت: گرچه این فرصت فراهم نیست که در میدان مبارزه باشیم اما آمادگی داریم در بخش امداد و کمک رسانی در کنار بسیجیان عزیز ایفای نقش کنیم.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی