امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر ساعت ۱۲:۳۹ کد مطلب: 70758
 برگزاری ۲۴ امین مانور سراسری زلزله ویژه مدارس در سراسر استان
24امین‌ مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس در سطح استان‌ خراسان رضوی همزمان با ۸ آذر با شعار "مدرسه ایمن، محله تاب آور " برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی رضا مومن زاده معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت: به منظور آمادگی دانش آموزان جهت مواجه دانش آموزان با حوادث و بلایا جمعیت هلال احمر با همکاری اداره آموزش و پرورش نسبت به تشکیل ۵۰۰ کانون دانش آموزی اقدام نموده و همزمان ۹۷۰ دوره آموزشی دادرس را درسطح آموزشگاه های استان برگزار می‌ نماید.
وی گفت: هدف از برگزاری دوره های آموزشی طرح دادرس و تشکیل کانون ها آماده ساختن دانش آموزان در هنگام حوادث و بلایا از جمعه زلزله می باشد. با هماهنگی کلیه دستگاه های حوزه مدیریت بحران استان و با محوریت مدرسه دخترانه امام حسین (ع) در ناحیه ۵ شهرستان مشهد مقدس ۲۴ امین مانور زلزله و ایمنی با هدف دانش آموز محوری امروز دوشنبه ۸ آذر ماه برگزار گردید.
مومن زاده گفت:یکی از دستگاه های شرکت کننده در مانور هلال احمر بود که نقش بسزایی ایفا کرد، در حال حاظر کانون دانش آموزی هلال احمر و آموزش های دادرس به شکلی در حال اجراست که در هنگام حادثه تیم های دادرس به کمک دانش آموزان آیند.
مومن زاده گفت:این مانور طی سه مرحله پناهگیری ، خروج اضطراری و تخلیه ، اسکان اضطراری انجام شد و دانش آموزان در هر بخش با توجه به آموزش های فراگرفته شده اقدام به حمل مصدوم با برانکارد،حمل دو موچ و حمل عصایی کردند.
معاون امور جوانان استان خراسان رضوی گفت:لازم به ذکر است آموزش های امداد و کمک های اولیه و طرح دادرس در طول سال و در سطح مدارس با اجرای المپیاد های آموزشی در حال اجرا می باشد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی