امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر ساعت ۱۳:۳۶ کد مطلب: 70761
 توزیع بسته های بهداشتی اهدائی صلیب سرخ کشور آلمان

توزیع بسته های بهداشتی  اهدائی صلیب سرخ کشور آلمان

رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام از توزیع 2000 بسته  بهداشتی اهدائی صلیب سرخ کشور آلمان در بین اتباع و مهاجرین  خبر داد

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ،سعید شیری رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت : تعداد  2000 بسته بهداشتی اهدایی صلیب سرخ المان با حضور   شفیعی دستیار صلیب سرخ آلمان، رفیعی سرپرست  معاونت امداد ونجات هلال احمر استان خراسان رضوی ،معاون فرماندار ،رئیس و جمعی از نجاتگران شهرستان تربت جام در بین اتباع و مهاجرین مهمانشهر اقدام نمود .

 

شیری در ادامه افزود : توزیع این بسته ها در دو مرحله بوده که جمعا به تعداد 2000 بسته بهداشتی در بین اقشار مهاجرین و اتباع  توزیع میگردد.

وی خاطر نشان کرد: در حاشیه توزیع بسته های بهداشتی در بین اقشار مهاجرین و اتباع خارجی ، پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر مستقر گردید که نسبت به ویزیت رایگان و ارائه خدمات پزشکی اقدام نمود.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی