امروز: ۱۴۰۳/۴/۵
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۲۳ دي ساعت ۱۱:۹ کد مطلب: 70979
 امدادرسانی به مسافران در راه مانده اتوبوس کرمان به مشهد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بجستان مهدی قاسمی گفت:

طی اعلام EOC(مرکز کنترل هماهگنی عملیات) امروز جمعه مورخه23دی ماه1401 ساعت ۴:۳۹ بامداد مبنی بر خراب شدن اتوبوس مسیر کرمان‌مشهد بدلیل سرمای شدید و متعاقبا یخ زدن سوخت خودرو در نزدیکی‌شهر یونسی، بلافاصله  دو تیم متشکل از نجاتگران و پرسنل‌ از پست امداد و شعبه به همراه خودروهای آمبولانس و پیکاپ به محل مورد نظر اعزام و با توزیع پتو ،مواد غذایی ، مقداری سوخت و وسایل گرمایشی به در راه ماندگان امداد رسانی نمودند.

لازم بذکر است بدلیل بُعد مسافت و عدم امکان جابجایی مسافران به مکان گرم در مدت زمان توقف اتوبوس از چراغ والور جهت گرمایش استفاده گردید. 
همچنین سرپرست جمعیت هلال احمر از تلاش پرسنل و نجاتگران شعبه بجستان در امداد رسانی در این هوای سرد تقدیر و تشکر و بر اهتمام جدی آنان تا پایان وضعیت بد جوی تاکید نمودند. 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی