امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲ بهمن ساعت ۹:۷ کد مطلب: 71037
 آموزش نحوه پناهگیری در زمان وقوع زلزله به پرسنل درمانگاه تامین اجتماعی
سرپرست جمعیت هلال احمر سرخس از برگزاری کلاس نحوه پناهگیری در زمان وقوع زلزله به پرسنل درمانگاه تامین اجتماعی سرخس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس احسان اسماعیل پورگفت: بنا به درخواست مسئول درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سرخس ، یک دوره کلاس اصول پناهگیری در زمان وقوع زلزله برای پرسنل این درمانگاه برگزار شد.
ایشان بیان داشت: این دوره توسط مربی جمعیت هلال احمر سرخس به منظور آشنایی پرسنل درمانگاه با نحوه پناهگیری ، نحوه خروج اضطراری ، بررسی مناطق ایمن ونا ایمن در زمان وقوع زلزله اجرا شد.
 سرپرست جمعیت هلال احمر سرخس خاطر نشان کرد: کلاس های آموزشی با هدف ارتقای سطح آمادگی امدادی شهروندان درهرسطح سنی وهر سطح تحصیلاتی اعم از زن ومرد، دانش آموز ودانشجو درمواجهه با حوادث وبلایای طبیعی به صورت رایگان برگزار می شود.  
احسان اسماعیل پور درادامه افزود : شرکت در دوره های آموزشی موجب می شود که افراد بعد از پایان دوره به مهارت هایی دست یابند که در زمان بروز حوادث به عنوان تیم های بحران بتوانند با اقدام به موقع ومناسب از بروز آسیب ها وتلفات انسانی جلوگیری کنند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی