امروز: ۱۴۰۳/۴/۵
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۸ اسفند ساعت ۱۵:۲۶ کد مطلب: 71299
 برگزاری دوره آموزش تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی ویژه برادران و خواهران در جمعیت هلال احمر بجستان
 
 سرپرست جمعیت هلال احمر بجستان از برگزاری دوره تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر بجستان مهدی قاسمی سرپرست جمعیت هلال احمر بجستان  گفت : دوره تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی ویژه نجاتگران و امدادگران خواهر و برادر در  جمعیت شهرستان جهت  ارتقاع سطح علمی و عملی امدادگران و نجاتگران این شعبه  برگزار می شود .

 قاسمی تصریح کرد: نیروهای امدادی و عملیاتی  هلال احمر همواره باید در بالاترین سطح از مهارت و آمادگی رویارویی با حوادث باشند و این دوره  پس از برگزاری ۴ دوره ۲۲ ساعته ،مخاطرات،مهارت‌ها و ۵ دوره عمومی امداد و عمومی نجات از ابتدای دیماه برگزار گردید.

وی گفت: هدف از اين دوره ها، آموزش و آمادگی  در خصوص  مهارت افزایی هرچه بيشتر نجاتگران اين شعبه در راستاي كمك به همنوعان خود است.
 دوره آموزشی
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی