امروز: ۱۴۰۳/۲/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۱۱:۵۹ کد مطلب: 71563
 بهره مندی 18 هزارو 143 نفر از خدمات هلال احمر به همت اعضای جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی
معاون امور جوانان جمعيت هلال احمر استان خراسان رضوی از بهره‌مندی بيش از 18 هزارو 143 نفر از خدمات اعضای جوانان هلال احمر خراسان رضوی در ایام مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، معاونت جوانان رضا مومن زاده بیان کرد: در ادامه ی خدمت گزاری بی منت جوانان هلال احمر خراسان رضوی به زائرین و مجاورین علی ابن موسی الرضا در ایام نوروز، خدمتی دیگر ازجوانان این استان را در ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر شاهد بودیم.
وی افزود: برنامه هایی متنوعی از قبیل برپایی ایستگاه سلامت، برگزاری ضیافت پرفیض افطاری ،تولید محتوا مرتبط با ایام مبارک رمضان و خدمت‌رسانی تیم سحاب در حریم بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) همزمان با عید سعید فطر در این ماه انجام شد. 
شایان ذکر است که یکهزارو 773 نفر در این پویش شرکت داشته که ازین تعداد978 نفر خواهران و 795 نفر را برادران تشکیل دادند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی