امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۶:۴ کد مطلب: 71754
 امر به معروف یک موضوع اعتقادی است

دکتر محسن ذاکریان در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر استان گفت : موضوع امر به معروف و نهی از منکر یک موضوع اعتقادی است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، شورای امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور قاسم باغبان معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد استان برگزار گردید.

دکتر محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر استان در کسب رتبه دوم در میان دستگاه های عضو معاونت اجتماعی و مطالبه گری استان ، افزود : ما در جمعیت هلال احمر ضمن شناسایی منکرات شایع در سازمان نسبت به مرتفع کردن آن برنامه ریزی و تلاش می نماییم ، مسئله امر به معروف یک تکلیف اداری نیست بلکه یک موضوع اعتقادی است و همه باید نسبت به انجام آن تلاش نمایند.

 اسد اله اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ادامه ضمن بیان مطالبی در خصوص امام خمینی (ره) افزود : در جمعیت هلال احمر به عنوان یک دستگاه مردمی ، ستاد امر به معروف و نهی از منکر همواره فعال است و همکاران در سطح استان همواره در اجرای این فریضه واجب در تلاش هستند.

اسدی گفت : در سال گذشته به صورت مستمر و ثابت هرماه یک جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در ستاد تشکیل شده است.

قاسم باغبان معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش ها و همکاری های جمعیت هلال احمر در راستای برنامه های ابلاغی ، کسب رتبه دوم جمعیت هلال احمر استان در ارزیابی عملکرد شوراهای امر به معروف و نهی از منکر این معاونت در سال 1401 خبر داد.

باغبان گفت : باید با برنامه ریزی و تلاش در شوراهای امر به معروف و نهی از منکر جامعه را به گونه ای هدایت کنند تا طعم شیرین امر به معروف و نهی از منکر را مردم حس کنند و خودشان آمر به معروف باشند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه احکام اعضا شورای امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تقدیم شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی