امروز: ۱۴۰۳/۴/۵
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۹ شهريور ساعت ۱۳:۲۵ کد مطلب: 72080
 سه هزار و ۲۰۰ نوجوان هلال احمری از سراسر کشور خادم امام رضا(ع) در دهه آخر صفر می‌شوند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: سه هزار و ۲۰۰ نوجوان از سراسر کشور قبل از شهادت حضرت رسول اکرم (ص) تا صبح بعد از شهادت امام رضا(ع) با عملیات ویلچررانی به زائران خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، محسن ذاکریان افزود: یک تیم ۶۰ نفره متشکل از پزشکان و نیروهای خدمت رسان هلال احمر استان حدود ۲ هفته در نجف مستقر بوده که این امر برای امداد رسانی به زائران اربعین انجام می شد و در این راستا پاسخگوی روزانه ۴۰۰ بیمار ارجاعی بودیم. وی ادامه داد: از روز بعد از اربعین عملیات دهه آخر صفر در مشهد آغاز شد که تمهیدات، اقدامات و هماهنگی های مورد نیاز صورت گرفت. مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی عنوان کرد: در مسیر زائران، ۲۸ پایگاه امداد جاده‌ای ثابت داریم که از دیروز تا پایان ماه صفر ۱۱۰ پست امدادرسانی با ظرفیت استفاده از امکانات خراسان رضوی و ۱۵ استان دیگر در حال انجام است. ذاکریان خاطرنشان کرد: در کمیته اسکان زائران، با توجه به اینکه ظرفیت های موجود استان کفایت زائران را نمی کند، لذا جمعیت هلال احمر در مواکب، حسینیه‌ها، ادارات، سالن ها و مدارس که امکانات لازم را ندارند جهت تامین کمبودهای این مواکب برای اسکان ۱۰۰ هزار نفر وارد عمل می‌شود. وی با بیان اینکه آمادگی هلال احمر استان ۲ برابر نیاز امکانات پیش بینی شده است، تصریح کرد: در اردوگاه‌های زائر طی هماهنگی هایی با شهرداری مشهد، فرمانداری مشهد و جمعیت هلال احمر استان، برای ایجاد کمپ‌های جدید آمادگی لازم را داریم. مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همچنین به استقرار یک بالگرد امداد و نجات در حرم مطهر رضوی برای خدمات درمانی به زائران اشاره کرد و گفت: تجمع شیعیان در دهه پایانی صفر در آستان مقدس امام رضا(ع) می طلبد تا یک پایگاه ثابت مستقر در این مکان داشته باشیم که به دنبال ایجاد این ظرفیت هستیم.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی