امروز: ۱۴۰۳/۴/۵
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۲۳ شهريور ساعت ۱۱:۴۲ کد مطلب: 72087
 حضور خادمین حرم مهرورزی در جمع زائرین پیاده

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: طرح خادمین حرم مهرورزی چند سال است که اجرایی شده و امسال هم به همت کادر پزشکان و پرستاران در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از تامین ۱۰۰۰ دستگاه ویلچر برای طرح قدم به قدم در مسیر بهشت خبردادو گفت: این امر توسط خیرین و داوطلبان بلند همت انجام شده است.

وی بیان داشت: تامین دارو از محل طرح مرهم زائر که قسمتی از آن در حال ارسال از سمت سایر استان ها است، در حال انجام و قسمتی دیگر از این داروهای تامینی توسط استان فراهم شده است.  

به گفته وی، در طرح ملی مرهم زائر قریب به ۳ میلیارد ریال کمک نقدی مردم جهت تامین دارو برای زائرین پیاده جمع آوری شده که هم اکنون در این ایام، مورد استفاده قرار گرفته اند.  

سلیمی با اشاره به طرح خادمین حرم مهرورزی، خاطر نشان کرد: این طرح چند سال است که برگزار می شود و امسال هم نیز، با استفاده از ظرفیت پرستاران و پزشکان جهت ارائه خدمات درمانی و ارائه خدمات پرستاری به زائرین پیاده در محورهای مواصلاتی به مشهد مقدس در حال انجام می باشد.  

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی