امروز: ۱۴۰۳/۴/۵
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ جمعه ۲۴ شهريور ساعت ۲:۲۲ کد مطلب: 72089
 ۹ مصدوم و فوتی طی دو حادثه در یک روز

مدير عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: صبح امروز طی دو تصادف جاده ای در برخورد تریلی و سواری، ۵ حادثه دیده و ۴ فوتی برجای گذاشته شده است.

ذاکریان گفت: صبح امروز در تماسی تلفنی مبنی از برخورد تریلی و خودروی پراید در ساعت ۵:۴۵ دقیقه، بدون فوت وقت ۴ نیروی عملیاتی با یک دستگاه آمبولانس و یک خودروی نجات تیپ ۱و ۲، به محل اعزام شدند.  

وی با اشاره به اینکه در این حادثه ۵ نفر آسیب دیده اند، افزود: ۲ نفر از اعضای یک خانواده مصدوم و ۳ نفر دیگر نیز با رده سنی ۴۲ ساله، ۳۹ ساله و ۸ ساله نیز در این تصادف فوت شده اند.  

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی بیان داشت: برخورد تریلی با خودروی پراید در کیلومتر ۷۰ محور نیشابور، مشهد روی داده که نجات ۱و۲ پس از اعزام به صحنه، با رهاسازی و تثبیت صحنه حادثه و امدادرسانی توسط عوامل پایگاه عملیات خاتمه یافت.  

 ذاکریان همچنین درخصوص دومین حادثه عنوان کرد: حادثه دیگر، ساعت ۷ و ۴ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۳ شهرویور ماه در کیلومتر ۴۵ محور مواصلاتی نیشابور به مشهد رخ داده است که در اثر تصادف جاده ای تریلی و سواری ساندرو، ۴ حادثه دیده را برجای گذاشت.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی پایگاه جاده ای شهید جعفری خراسان رضوی پس از اطلاع به محل اعزام شدند، افزود: این حادثه ۳ نفر مصدوم و ۱ فوتی داشته است که یکی از مصدومین پسری ۱۵ ساله بوده که با انجام اقدامات اولیه توسط نجات تحویل بیمارستان گردید.  

 


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی