امروز: ۱۴۰۳/۴/۵
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۲:۴۶ کد مطلب: 72235
 حضور گسترده هلال احمر خراسان رضوی در راهپیمایی ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ؛ صبح امروز مدیران ، پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در کنار آحاد مردم این استان به صورت گسترده ای در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان حضور داشتند .

محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در این مراسم ضمن محکوم کردن جنایت های اخیر رژیم غاصب اسرائیل در غزه و حمله به بیمارستان های فلسطین اشغالی بیان کرد: نقشه های فراوان شیطانی و کورکورانه استکبار جهت تخریب روحیه نشاط ، پویایی و انقلابی نسل جوان ، به برکت خون شهیدان و پرورش فرزندان ایرانی در دامن مادران پاک و باعفت هرگز ثمری ندارد و همواره موجب بیداری بیشتر مردم و بالاخص دانش آموزان و دانشجویان وشناخت بیش از پیش چهره واقعی دشمن دون جمهوری اسلامی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوس افزود : در جامعه بین المللی براساس معاهده های بین المللی سازمان ملل هرگونه تعرض و حمله به مراکز درمانی ، نیروهای امدادی و آمبولانس ها ممنوع است و ما در غزه شاهد نقص صریح منشور حقوق بشر و پروتکل های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر هستیم.

ذاکریان ابراز داشت : اعضای جمعیت هلال احمر با حضور خود در این مراسم ضمن محکوم کردن حملات رژیم غاصب اسرائیل ، آمادگی خود را نسبت به اعزام به مناطق جنگی و انجام اقدامات امدادی و بشردوستانه اعلام داشتند.

ایشان افزود: به همت مردم نیک اندیش استان‌ خراسان رضوی تاکنون قریب به ۱۴ دستگاه تریلی اقلام غذایی از استان به بندرعباس ارسال شده است و این اقلام پس از بارگیری در کشتی نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران عازم مناطق فلسطین اشغالی خواهد شد.

 

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی