امروز: ۱۴۰۲/۹/۱۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۳:۴۲ کد مطلب: 72250
  پیام تبریک رضا مومن زاده معاون امور جوانان استان به مناسبت فرا رسیدن هفتادوششمین سالروز تاسیس سازمان جوانان

 سازمان جوانان جمعیت هلال احمر زمینه سازی مشارکت جوانان در برنامه های عام المنفعه و امدادی و تصمیم گیری و تصمیم سازی در این امور را بر عهده دارد. تردیدی نیست که فعالیت های با ارزش اعضای جوان در عرصه های مختلف خدمات داوطلبانه به ویژه در خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر ، تحسین بر انگیز ،ارزشمند و باعث مباهات است .


امروز۱۴ آبانماه در سالروز تأسیس سازمانی قرار داریم که هفتادو ششمین سال از قدمت پرافتخار آن در عرصه بشردوستی، و ایثار وازخودگذشتگی درتکریم وتامین احترام انسانها وصلح ودوستی می‌گذرد مفتخرم این روز را به اعضای جوان وپرتلاش و نیک سیرت سازمان جوانان هلال احمرکه سرشار ازایمان وامید به خداوند باریتعالی هستند تبریک بگویم و از خداوند متعال موفقیت و سربلندی جوانان میهن عزیز ایران اسلامی رادر سایه سار ولایت فقیه وعنایات حضرت ولی عصر(عج)درسرزمینی مملو از صلح و آرامش خواستارم. 

رضا مومن زاده

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی