امروز: ۱۴۰۲/۹/۱۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۸ آبان ساعت ۲۰:۳۳ کد مطلب: 72270
 برگزاری مانور مشترک دستگاه های امدادی شهرستان فیروزه

به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ،دکتر محسن ذاکریان در حاشیه این مانور گفت: این مانور با هدف ارزیابی و پایش عملکرد نیروهای عمل کننده ، تمرین آموزه های فراگیری شده و نزدیک شدن به استاندارد های امداد و نجات توسط نیروهای امدادی برگزار شد.

ذاکریان افزود: ۶ سناریو در بخش‌های امداد و نجات جاده ای ، آوار ، نجات در ارتفاع، اطفاء حریق ، اسکان اضطراری و پرواز کایت برای مانور پیش بینی شده بود که تیم های امدادی به بهترین نحو وظایف خود را انجام دادند.

مدیر عامل هلال‌احمر خراسان رضوی تصریح کرد: در این مانور از تیم های سگ‌های زنده یاب (آنست) پرواز کایت برفراز آسمان به منظور بهره گیری بهتر از امکانات و ارزیابی عملکرد تیم‌های امدادی استفاده شد.

ایشان در پایان این گفتگو گفت : در این مانور ۸۶ امدادگر و نجاتگر خواهر و برادر هلال احمر فیروزه و ۴۰ نفر نیروی عملیاتی از سایر ارگان ها و ادارات این شهرستان حضور داشتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی