امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۶ آذر ساعت ۲۰:۲۶ کد مطلب: 72337
 امضای تفاهم نامه همکاری بین هلال احمر و سپاه امام رضا(ع)/استفاده از همۀ توان و ظرفیت برای خدمت‌رسانی به مردم در زمان بحران‌ها

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت، با تسلیت ایام دهه فاطمیه و اشاره به اهمیت پیام امامین انقلاب در تشکیل بسیج؛ یکی از مهم‌ترین ویژگی های بسیج را انعطاف‌پذیری این سازمان در زمان حوادث و بحران ها دانست که می تواند در همۀ حوزه ها و جوانب آرایش خاصی متناسب با شرایط زمانی و مکانی اتخاذ نماید.

سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی با اشاره به تفاهم نامه ای که بین هلال احمر و سپاه امام رضا(ع) به امضاء رسید، ضمن اعلام آمادگی و بکارگیری تمام امکانات سپاه و هلال احمر برای خدمت‌رسانی بیشتر و سریع تر به مردم در زمان حوادث و بحران‌ها، گفت: باید از تمام توان، ظرفیت و امکانات موجود بیشترین استفاده لازم را ببریم و از نیروهای خدمات رسان با محوریت هلال احمر در بحران‌های خاص استفاده شود و مانورهای مشترکی را با وضعیت واقعی برگزار کنیم تا یک دیگر را در موقع لزوم بهتر بشناسیم.

وی با اشاره به فرازی از فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه طول و عرض بسیج، طول و عرض کشور است، افزود: مهمترین مولفه و توفیق بسیج؛ مشارکت مردم در حل مسائل خودشان است و مردم به صورت خودجوش در همۀ صحنه‌های اصلی انقلاب نقش و حضور پر رنگی داشته و دارند.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام بیان کرد شهادت یک جریان توقف ناپذیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و شهدا با عروج شان عزت، آزادگی، شجاعت و استقلال را برای ما به ارمغان آوردند و یکی از پیام ها، خواسته و تکلیفی که شهدا بر دوش ما نهادند، ولایتمداری و دشمن شناسی است.

سردار غیاثی، با قدردانی از انتخاب محل مناسبی برای تدفین شهید گمنام در جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در برگزاری یادواره و کنگره شهدای امدادگر در ایام فاطمیه تصریح کرد: باید ضمن رعایت مسایل حفاظتی یادمان شهید گمنام ، به گونه ای برنامه ریزی گردد تا دسترسی عموم مردم به یادمان شهید گمنام میسر باشد.

در این دیدار سردار غیاثی ضمن تاکید به دسترسی عموم مردم به شهید گمنام تصریح کردند : یادمان شهید گمنام باید زیارتگاهی برای عموم مردم باشد و این موضوع میبایست به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد. در ادامه این دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت هفته بسیج، خلاصه ای از فعالیت‌های اخیر هلال احمر در مورد همبستگی جوانان با بسیج را یادآور شد و نقش این نهاد را در انسجام جوانان مهم دانست.

محسن ذاکریان با اشاره به برگزاری یادواره شهدای امدادگر در ایام فاطمیه و دی ماه سال جاری، انتقال مجروحین، راه اندازی نقاهتگاه ها، ارتباط با مفقودین و ... را بخشی از خدمات هلال احمر را در زمان جنگ تحمیلی برشمرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی