امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۵:۳۰ کد مطلب: 72370
 رونمایی از اولین کتاب آمادگی در برابر مخاطرات با خط بریل ویژه نابینایان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، گفت : این کتاب با موضوع امادگی در برابر مخاطرات بوده که برای اولین بار در کشور رونمایی شد.

ذاکریان افزود: با تفاهم و همکاری جمعیت هلال احمر با مدارس استئنایی استان تا اردیبهشت ماه سال آینده و همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر سه جلد کتاب کمک های اولیه و آموزش هلال احمر به خط بریل تولید می شود.

ذاکریان خاطر نشان کرد : به منظور آموزش نابینایان و افزایش آمادگی این عزیزان در حوادث ، در فاز اول این پروژه تعداد ۱۵ مربی ویژه آموزش امداد و کمک های اولیه به نابینایان تربیت می شوند که در ادامه در تلاش هستیم این عدد افزایش پیدا کند.

این مقام مسئول افزود: رونمایی از اولین کتاب آمادگی در برابر مخاطرات در مراسم تجلیل از داوطلبین و خیرین برتر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور سلیمی رییس سازمان داوطلبان در مجموعه شهدای سلامت برگزار گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی