امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۱۴ بهمن ساعت ۹:۲۵ کد مطلب: 73628
هزار نفر گرفتار در کولاک خراسان رضوی امدادرسانی شد:
 هزار نفر گرفتار در کولاک خراسان رضوی امدادرسانی شدند
هزار نفر گرفتار در کولاک خراسان رضوی امدادرسانی شدند

دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: امدادگران استان به هزار نفر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت، محسن ذاکریان مدیر عامل هلال احمر افزود: این تعداد فرد گرفتار در برف و کولاک طی ساعت ۱۲ تا ۱۸ امروز توسط ۶۵ امدادگر امدادرسانی شدند.

وی با بیان اینکه طی این مدت هزار و ۷۲۷ نفر حادثه دیده در حوادث برف و کولاک استان داشته ایم، اظهار کرد: ۲۸۳ خودروی گرفتار در برف محورهای استان طی ۶ ساعت اخیر توسط نیروهای هلال احمر امدادی رسانی شدند.

ذاکریان ادامه داد: این تعداد خودرو اغلب در محور شهرستان‌های طرقبه شاندیز، فریمان، چناران، سبزوار ، نیشابور و داورزن توسط تیم های امداد هلال احمر امدادرسانی شدند.

وی بیان کرد: همچنین طی این مدت ۶۰۰ نفر در محورها و نقاط مختلف استان به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ادامه داد : طی این مدت ۲ مصدوم توسط امدادگران هلال احمر به مراکز درمانی انتقال و ۲۴ دستگاه خودرو، امدادگران را در روند خدمت رسانی یاری کردند.

وی افزود: همچنان امدادرسانی به مسافران در محورها و مناطق مختلف استان ادامه دارد.
بارش برف سنگین در خراسان رضوی از ظهر امروز آغاز شد و تعطیلی آموزش حضوری مدارس مشهد و چند شهرستان استان را در دو نوبت صبح و عصر شنبه ۱۴ بهمن ماه منجر شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی